пошук  
версія для друку
16.11.2006
джерело: www.maidan.org.ua

Проти порушень прав людини у війні з терором

   

16 грудня в усьому світі відбудуться акції, учасники яких протестуватимуть проти порушень прав людини у брудній "війні з терором": проти таємних в’язниць ЦРУ в різних країнах; таємних авіаперевезень в’язнів до країн-союзників США, де до них застосовують тортури; і - головне - проти табору "Дельта" та супутних установ на Ґуантанамо, що на Кубі, де люди утримуються без звинувачень протягом тривалого часу. Акція організується Міжнародною Амністією, а її основною вимогою буде - закриття табору на Ґуантанамо.
Україна не лишається осторонь "війни з терором": на її адресу свого часу лунали звинувачення в тому, що тут розташовано таємні в’язниці ЦРУ; українські вояки були частиною очолюваної США коаліції в Іраку. Порушення прав людини в перебігу т.зв. "війни з терором" відбуваються у різних регіонах світу, і жити в Україні - не означає лишатися осторонь.
Ті, кому не байдужі лицемірство і нехтування засадничими принципами справедливості, повинні виявляти свою думку, аби досягти результату. 16 грудня треба прийти під посольство США у Києві і зробити це.
Акція відбудеться, якщо до наміру її провести приєднається достатня кількість людей. Зробити це можна тут:
http://www.uk.pledgebank.com/noguantanamo-ua
Навіть якщо вже набрано достатню кількість людей - приєднуйтесь все одно!

Детальніше про Ґуантанамо можна почитати тут:
http://web.amnesty.org/pages/guantanamobay-index-eng (англ.)
http://www.amnesty.org.ru/pages/guantanamo (рос.)

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори