пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
16.11.2006
Практика правозахисту
джерело: www.telekritika.kiev.ua

Фестиваль документального кіно Український контекст продовжиться понад програму

   

Закриття сезону фестивалю Днів документального кіно про права людини «Український контекст», яке організатори планували провести в Харкові, не відбудеться. Є замовлення з різних регіонів України про продовження фестивалю.
У Харкові фестиваль «Український контекст», що розпочався у Києві, мав би завершитися. Проте на прохання інших регіонів України (наприклад, Львова та Донецька) він триватиме до наступного року.
Як повідомляється, на фестивалі представлено 72 документальні фільми з 22 країн світу. Сюжети "підказує життя"..Фестиваль не лобіює нічиї інтереси. Замовні фільми також не можуть стати його учасниками. Журі фестивалю — правозахисне. Критерій оцінювання — наскільки вдало розкрита тема прав людини.
Назву фестивалю «Український контекст» його директор Геннадій Кофман пояснює тим, що до програми фестивалю підбирають ті фільми, які «дивляться крізь призму проблем в Україні»: «Головна риса фільмів — вони мають художні переваги».
Євген Захаров, голова Української Гельсінської спілки, що є співзасновником фестивалю, впевнений, що найкраще про права людини говорять не сухі факти статистики та звітів, а саме мистецькі акції — конкурс плакатів, музики і, звичайно, кіно.
Кіно документальне має для цього багато можливостей, каже Захаров: «І зростання популярності


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль