пошук  
версія для друку
24.11.2006
джерело: www.bbc.co.uk

Литвиненко звинуватив у своїй смерті Путіна

   

Олександр Литвиненко був різким критиком правління президента Путіна і, серед інших речей, висловив звинувачення, що російська влада була відповідальною за бомбові напади у Москві сім років тому, внаслідок яких загинули майже 200 цивільних.

В нападах звинуватили чеченських бойовиків і це дало початок другій чеченській війні.

У письмовій заяві, яку оприлюднили після його смерті у четвер, 23 листопада, пан Литвиненко звинуватив особисто президента Путіна.

Речник президента Путіна Дмітрій Пєсков знову наголосив, що звинувачення в тому, що Москва причетна до смерті пана Литвиненка є, за його словами, нісенітницею.

Британська поліція твердить, що цей випадок проходить в розслідуванні як смерть за незрозумілих обставин.

Лікарі кажуть, що причина смерті поки що невідома, але вони не вважають, що він помер від радіації чи отруєння важкими металами.

Олег Гордієвський – дисидент, колишній полковник КДБ і друг Литвиненка, заявив, що відповідальність за отруєння лежить на російських спецслужбах.

«Я розлючений тим, що російські спецслужби були настільки злісними, що надіслали до Британії людину з отрутою і вбили його. Це була дуже незвична отрута, настільки, що британські лікарі три тижні не могли її розпізнати».

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль