пошук  
версія для друку
27.11.2006 | Юрій Чумак, ХПГ

В Україні з’явився гарант свободи слова. Це – Янукович

   

На минулому тижні прем’єр-міністр України Віктор Янукович заявив, що має намір звільняти чиновників, які будуть обмежувати доступ журналістів до інформації.

«Кожний чиновник, що спробує здійснювати тиск на свободу слова або якось обмежувати доступ журналістів до інформації, не буде мати шансів працювати в нашому уряді. Я говорю про це відверто», – оголосив, дивлячись у телекамери, глава Кабінету Міністрів.

За словами прем’єра, будуючи відкрите суспільство, влада повинна відходити від практики розмов про корупцію «за закритими дверима». «Ми повинні працювати прозоро й відкрито, тому що свобода преси – це ще один стовп, що підпирає небо нашої свободи», – підкреслив Янукович.

Подивимось, яке буде «стовпотворіння» свободи не на словах, а у справах прем’єра. Хотілось би вірити, що проголошені Януковичем наміри (якраз напередодні річниці Майдану) сприяти свободі слова та праву на доступ до інформації не залишаться тільки красивими гаслами, і очолювані ним уряд та Партія регіонів відмовляться від колишньої практики тиску на пресу. Хотілось би, проте, враховуючи минулий досвід, віриться з трудом.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори