пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
28.11.2006
Конституція і права людини
джерело: www.unian.net

Студент через суд добився, щоб у Луганську його навчали українською мовою

   

Жовтневий районний суд міста Луганська задовольнив позов студента Сергія Мельничука і зобов’язав Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля здійснювати навчання цього студента українською мовою.

Як передає кореспондент УНІАН, також суд зобов’язав університет сплатити С.Мельничуку 1 тис. грн. відшкодування моральної шкоди.

Згідно з постановою суду, копія якої є у розпорядженні УНІАН, С.Мельничук 12 грудня 2005 року звернувся до суду зі скаргою про порушення в університеті конституційного права, зокрема, на всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України, оскільки в університеті викладання здійснюється російською мовою.

С.Мельничук до 27 лютого поточного року був студентом першого курсу заочного відділення Східноукраїнського національного університету ім.Володимира Даля за спеціальністю «журналістика», а з 1 вересня 2006 року він студент першого курсу Навчально-наукового інституту права і історії Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля.

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль