пошук  
версія для друку
07.12.2006
джерело: maidan.org.ua

Прокуратура Криму встановила, що влада фальсифікує тарифи

   

Прокуратурою встановлено, що розмір нових тарифів економічно не обґрунтований, а кажучи по простому – тарифи завищені. За новими тарифами управління ЖКГ вже встигли обібрати жителів - і тепер відшкодовуватимуть цю суму

Нагадуємо, наприкінці вересня прокурор Криму зобов’язав міських і районних прокурорів організувати перевірки додержання вимог законодавства у сфері ЖКГ в автономії

(http://www.ark.gp.gov.ua/index.php?section=n&newsid=867),

щоб захистити споживачів від «стихійного» процесу встановлення місцевою владою тарифів. Приведений приклад наочно демонструє безвідповідальність влади при вирішенні життєво важливих для кримчан проблем.

Прокуратурою Ленінського району встановлено, що розмір нових тарифів економічно не обґрунтований, а кажучи по простому – тарифи завищені. За новими тарифами Ленінське управління житлово-комунального господарства вже встигло обібрати жителів району майже на 22 тисячі гривень і тепер відшкодовуватиме цю суму.

Висновок щодо необґрунтованості підвищення тарифів у селищі Леніно зроблено місцевою прокуратурою за результатами проведеної перевірки додержання законодавства про житлово-комунальні послуги.

Залучені до перевірки фахівці держінспекції з контролю за цінами констатували, що розрахунки оплати за опалювання та вивіз сміття проведені неправильно. У зв’язку з цим на Ленінське управління житлово-комунального господарства накладені фінансові санкції в розмірі, який в три рази перевищує суму зібраних з населення коштів.

За протестом прокурора району необґрунтовані рішення Ленінської селищної ради, якими саме й були встановлені завищені тарифи, на сьогодні скасовано.

Аналогічні перевірки тривають в усіх регіонах автономії. Про їх результати ми оперативно інформуватимемо громадськість.

Прокуратура АР Крим

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори