пошук  
версія для друку
19.12.2006
джерело: www.proua.com

Калашников наполягає на своїй невинності

   

Народний депутат від фракції Партії регіонів Олег Калашников заперечує свою причетність до перешкоджання діяльності журналістів телекомпанії СТБ біля Верховної Ради 12 липня. Про це він заявив з трибуни парламенту, передають «Українські новини».

«Я цілком солідарний з Президентом, прем’єр-міністром і головою Верховної Ради, які засуджують ці ганебні дії, але ситуація в іншому - я ці дії не здійснював», - заявив Калашников.

На його думку, свобода слова не є самостійним елементом демократичного суспільства, а повинна забезпечувати дотримання громадянських прав. «Коли свобода слова є інструментом проведення геноциду особи, я виступав і виступаю проти цього», - заявив Калашников.

Калашников назвав звинувачення на його адресу неперевіреною, недостовірною і наклепницькою інформацією. За словами Калашникова, він бажає, щоб кожен громадянин країни не міг бути звинуваченим безпідставно.

Калашников заявив, що взяв на себе відповідальність за інцидент і готовий її брати і ще раз, і ще раз, якщо це послужить консолідації України.

Після виступу депутата, журналісти, які знаходились в ложі преси, почали скандувати: «Ганьба!».

Після чого їм зробив зауваження заступник голови парламенту Адам Мартинюк, закликавши їх пригадати, що вони знаходяться не на мітингу.

Як повідомлялося, Рада засудила дії Калашникова з перешкоджання професійній діяльності журналістів телекомпанії «СТБ».

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори