пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
19.12.2006
У недержавних організаціях
джерело: www.unian.net

В УНІАН буде створено Інформаційно-аналітичний центр Громадянське суспільство

   

З початку 2007 року на базі агентства УНІАН запрацює інформаційно-аналітичний центр «Громадянське суспільство». Мета роботи центру – посилення інформаційного впливу українських неурядових організацій в медіа-просторі країни.
До участі у проекті будуть залучені керівники й активісти громадських організацій у столиці та регіонах України, експерти з питань розвитку громадянського суспільства, соціологи, політологи, журналісти, які спеціалізуються на тематиці НУО, а також кореспонденти і редактори УНІАН.
Планується, що створення інформаційно-аналітичного центру «Громадянське суспільство» допоможе організаціям третього сектору «проникнути» на шпальти та в ефір центральних і регіональних ЗМІ, що у свою чергу посилить інформування “пересічного” громадянина про повсякденну роботу неурядових громадських організацій та донорських структур, спрямовану на розвиток демократичних суспільних інституцій.
Проект реалізовуватиметься агентством УНІАН спільно із Фундацією «Відкрите суспільство» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».
Представників громадськості та неурядових організацій, зацікавлених у співпраці з УНІАН в рамках проекту просимо контактувати із координатором центру Тетяною Печончик – т./ф. (044)278-02-68, моб. тел. (095)331-50-55, .e-mail: [email protected]


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль