пошук  
версія для друку
11.01.2007
джерело: www.helsinki.org.ua

Кабмін створив Інститут спецзв’язку та захисту інформації

   

Кабмін прийняв пропозицію адміністрації Державної служби спецзв’язку і захисту інформації про створення на базі спеціального факультету Служби безпеки у складі Військового інституту телекомунікації і інформації при КПІ, який ліквідовується, Інституту спецзв’язку і захисту інформації як структурного підрозділу КПІ.

Інститут створюється в рамках загальної чисельності особового складу Держслужби спецзв’язку і захисту інформації. Цим же розпорядженням Кабмін зобов’язав адміністрацію Держслужби спецзв’язку і захисту інформації здійснювати починаючи з 2007 року фінансування інституту в рамках витрат, передбачених в держбюджеті адміністрації на підготовку кадрів.

Кабмін доручив адміністрації в тримісячний термін разом з Міністерством освіти і науки вирішити питання із забезпечення функціонування інституту і здійснення управління ним, і внести до 1 червня 2007 року уряду пропозиції щодо розвитку системи підготовки фахівців у сфері криптографічного і технічного захисту інформації. Також Кабмін доручив СБУ забезпечити передачу майна спеціального факультету, який ліквідовується згідно цьому розпорядженню, адміністрації Держслужби спецзв’язку і захисту інформації.

Згідно розпорядженню, курсанти (студенти) спеціального факультету СБУ у складі Військового інституту телекомунікації і інформації при КПІ продовжують навчання в інституті. Нагадаємо, що в листопаді 2006 року Кабмін створив Державний науково-дослідний інститут спеціального зв’язку і захисту інформації.

У лютому 2006 року Верховна Рада створила Держслужбу спецзв’язку і захисту інформації як центральний орган виконавчої влади.

Служба створена в рамках реформування СБУ для звільнення її від невластивих функцій. Обов’язки і права служби відповідають повноваженням Департаменту спеціальних телекомунікаційних систем і захисту інформації СБУ.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль