пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
25.01.2007
Армія
джерело: www.gpu.ua

Систему медогляду призовників спростили

   

Міністерство оборони України спростило систему медичного огляду для юнаків, які призиваються на строкову військову службу. Про це повідомив міністр оборони України Анатолій Гриценко, прямуючи з робочою поїздкою до Севастополя.

Міністр зазначив, що підписав відповідний наказ, за яким з цього року вводиться гнучка і прозора для призовників система медичного огляду у військкоматах.

З одного боку, до Збройних Сил призиватимуть тільки тих юнаків, які мають хороші фізичні показники та здатні долати складнощі і навантаження у Збройних Силах. А з другого боку, люди, які за показниками здоров’я не можуть служити у ЗС, будуть звільнені від необхідності кожного року проходити медичне обстеження.

-Будемо відверті – таким чином додатково викорінюється основа для корупції, оскільки багатьох юнаків, яким здоров’я не дозволяє служити в армії, викликають у військкомати кожного року, і вони змушені проходити всі процедури обстеження, в результаті значна частина з них просто відкуповуються, - сказав Гриценко.

-Людина, яка за станом здоров’я не може служити у ЗС, і це зафіксовано при першому обстеженні, знімається з обліку як військово зобов’язана, - додав міністр, повідомляє УНІАН.

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль