пошук  
версія для друку
30.01.2007

В Харкові проведений семінар-тренінг для адвокатів та суддів «Використання рішень Європейського суду з прав людини за статтями 3 та 5 Європейської конвенції в національній практиці»

   

Харківська правозахисна група провела 19-21 січня в Харкові  семінар-тренінг для адвокатів та суддів «Використання рішень Європейського суду з прав людини за статтями 3 та 5 Європейської конвенції в національній практиці». У заході взяли участь адвокати та судді з Харкова, Києва, Білої Церкви, Ірпеня, Севастополя, Сімферополя та Львова. Лекції та тренінги провели Олексій Гоцул, заступник керівника Секретаріату Урядового уповноваженого з питань Європейського суду з прав людини, Інна Гребенюк, головний консультант Головного науково-експертного управління Верховної Ради, Аркадій Бущенко, адвокат, правовий експерт ХПГ, Олександр Лісовий, адвокат, заслужений юрист АР Крим.

Більшість присутніх вже мають досвід подачі скарг до Європейського суду та використання практики Європейського суду в судах України, тому більшу частину часу семінару було присвячено обговоренню проблем, що найчастіше виникають в українських судах. Були розглянуті конкретні справи, що на даний час знаходяться у провадженні.

Наш інформ.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль