пошук  
версія для друку
02.02.2007 | Юрій Чумак

У Харкові спалено автомобіль головного редактора газети «П’ятниця» Ігоря Піддубного

   

Пожежа почалась о п’ятій годині ранку, про неї журналісту повідомила його сусідка. За словами Ігора Піддубного, «Опель Сігма» стояв у дворі його будинку в центрі міста, на ніч він вимкнув та заблокував електропроводку. Журналіст намагався сам збити вогонь, на допомогу йому прийшли сусіди, незабаром прибули пожежники, які й загасили полум’я. Втім, вогнем новий автомобіль майже дощенту знищений: салон автомобіля повністю вигорів, його задня та бокова шибки розбиті.

Ігор Піддубний не виключає, що нічна пригода пов’язана з його журналістською діяльністю: «Мені ніхто не погрожував. Ні на кого думати я не хочу. Але достатньо переглянути політику моїх ЗМІ – газети, радіо, телебачення, – щоб зрозуміти, кому б хотілося б зробити якесь попередження».

Останнім часом проти газети «П’ятниця», що має опозиційне забарвлення по відношенні до правлячої Партії регіонів, висунули кілька судових позовів.

На думку губернатора Харківської області Арсена Авакова, знищення автомобіля журналіста – це ще одна ланка на шляху залякування і загроз, які, на превеликий жаль, стали нормою в суспільстві Харкова після приходу до влади у місті команди нового мера.

У зв’язку з цим пан Аваков заявив: «Як і тисячі харків’ян, я хотів би почути від слідчих органів чіткі відповіді на ряд запитань:

- Чи пов’язаний спалах автомобіля Ігоря Піддубного з його професійною діяльністю?

- Чи не є те, що трапилося, спробою окремих кримінальних авторитетів і структур залякати представників засобів масової інформації, і таким чином порушити конституційні права громадян на свободу слова і отримання достовірної і об’єктивної інформації?»

Розслідуванням причин пожежі зараз займаються правоохоронці. Міліція відпрацьовує декілька версій інциденту, не виключаючи й навмисний підпал.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль