пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
07.02.2007
Політика і права людини

Створена група контролю за діяльністю Омбудсмена

   

5 лютого в Миколаєві відбувся круглий стіл «Суспільний контроль за діяльністю омбудсмена – запорука дієвого захисту прав людини в Україні” Учасники прийшли до загальної думки, що діяльність Уповноваженого з прав людини при ВР та його Секретаріату таки треба контролювати. Громадяни в Миколаєві та області занадто мало знають про корисність для кожного з них персонально такої посадової особи в Україні як Омбудсмен. Насправді, чисельні звернення працівників багатостраждального ЧСЗ не знайшли відповіді від пані Карпачової, і це лише крапля у морі байдужості до потреби захисту прав громадян Миколаївщини з боку українського Уповноваженого.
Отже, 6 НУО створили моніторингову групу, координатором якої зголосився бути Святослав Марченко, керівник найдієвішої у Миколаєві правозахисної групи „Комітету оборони прав людини”. До групи також ввійшли Денис Гусак з Миколаївського регіонального представництва ГМ ОПОРА, громадський діяч та правозахисник Костянтин Соколов, політолог Віра Почтаренко ( фонд „Шлях до спасіння”), еколог Олександр Малицький.
Список організацій, що складають Миколаївську групу суспільного контролю відкритий для приєднання. Контакти тел. 8 0512 48-21-16, [email protected]


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль