пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
07.02.2007
Політика і права людини
джерело: www.unian.net

Завтра вибори Уповноваженого Верховної Ради з прав людини

   

У разі обрання на посаду Уповноваженого Верховної Ради з прав людини правозахисник Євген ЗАХАРОВ має намір насамперед ввести посади регіональних уповноважень з прав людини.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він повідомив під час прес-конференції у Чернігівському прес-клубі реформ.

За його словами, інститут регіональних представників Уповноваженого з прав людини необхідно запровадити для підвищення ефективності роботи Омбудсмена в Україні. „Особливо це актуально для регіонів, у тому числі й Чернігова, де є сильні правозахисні організації”, – сказав Є.ЗАХАРОВ. На його думку, для Уповноваженого важливою є співпраця з неурядовими та правозахисними організаціями. Кандидат на посаду Омбудсмена також повідомив про наміри запровадити уповноважених з прав дитини, прав меншин та доступу до інформації і захисту персональних даних.

Як повідомляв УНІАН, на посаду Уповноваженого ВР з прав людини претендують два кандидата: народний депутат України від Партії регіонів Ніна КАРПАЧОВА, яка обіймала цю посаду впродовж восьми років, та голова Української Гельсінської Спілки, співголова Харківської правозахисної групи Є.ЗАХАРОВ.

Завтра, 8 лютого, Верховна Рада планує обрати Уповноваженого з прав людини.


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль