пошук  
версія для друку
16.02.2007
джерело: www.zik.com.ua

КВУ почав збір підписів проти імперативного мандату

   

ГО «Комітет виборців України» розпочала збір підписів проти імперативного мандату. Про це кореспонденту ЗІКу 15 лютого повідомив голова Закарпатської ОО КВУ Ярослав Фриндак.

З його слів, КВУ наголошує, що прийнятий Верховною Радою Закон значно розширює вплив партійного керівництва на десятки тисяч депутатів місцевих рад і робить їх фактично залежними від волі кількох осіб.

Оскільки закон не дає вичерпний перелік підстав для припинення повноважень, це означає, що вищий керівний орган партії може позбавити депутатського мандата з будь-яких причин. Прийняття такого закону стане кроком назад у розвитку демократії в Україні взагалі і місцевого самоврядування насамперед і ще більше віддалить депутатів місцевих рад від виборців.

Він також зазначив, що КВУ закликає всіх свідомих громадян України поставити свій підпис під зверненням до Президента із закликом скористатися його конституційним правом і накласти вето на закон про імперативний мандат. Зібрані підписи будуть передані до Верховної Ради із закликом не долати вето Президента.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори