пошук  
версія для друку
22.02.2007 | Георгій Кобзар

До Верховного Суду України подана касаційна скарга Арсена Авакова

   

Представниками голови Харківської облдержадміністрації Арсена Авакова до Верховного Суду України подана скарга про перегляд ухвали Вищого адміністративного суду України від 24 січня 2007 року за винятковими обставинами.

 

19 лютого представниками Арсена Авакова подана скарга до Верховного Суду України щодо перегляду ухвали Вищого адміністративного суду України від 24 січня 2007 року за винятковими обставинами.

 

Нагадаємо, вперше губернатор звернувся до суду зі скаргою на порушення у процедурі голосування у червні минулого року під час висловлення йому недовіри більшістю депутатів Харківської обласної ради й попросив визнати рішення про недовіру незаконним.

 

Київський районний м. Харкова у справі за позовом Авакова А.Б. до Харківської облради про визнання протиправним та скасування рішення Харківської облради від 03.06.2006р. № 11-V «Про висловлення недовіри Голові Харківської облдержадміністрації Авакову А.Б.» не погодитися з главою обладміністрації.

 

Наступна інстанція – Апеляційний суд Харківської області – 30.11.2006р. скасував постанову райсуду.

 

Проте, Харківська обласна рада подала касаційну скаргу на це рішення до Вищого адміністративного суду. 24 січня Вищий адміністративний суд України скасував рішення Апеляційного суду, отже, фактично визнав рішення облради про недовіру голові Харківської облдержадміністрації, законним.

 

І ось представники губернатора подали чергову скаргу до найвищої судової інстанції –Верховного Суду України. Адвокат Арсена Авакова Роман Москаль заявив, що протягом 15-ти днів Верховний Суд має вирішити – приймати чи не приймати скаргу до розгляду.

 

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори