пошук  
версія для друку
22.02.2007
джерело: www.5tv.com.ua

Незадовільне харчування стало причиною того, що на Полтавщині порізали собі вени 13-ро затриманих ?

   

Незадовільне харчування - саме це стало причиною того, що на Полтавщині порізали собі вени 13-ро затриманих тамтешнього СІЗО. Принаймні так вважають працівники ізолятора, у якому трапився інцидент.

Обурило підслідних і те, що в СІЗО заборонили щоденні передачі. Натомість у міській міліції переконують - харчування у комсомольському ізоляторі навіть ліпше, аніж в інших таких установах. І перераховують обіднє меню: борщ, гречана каша та битки із яловичини.
Анатолій Дейнега, заступник начальника міського відділу міліції: "Я не думаю, що десь затриманим дається більше ніж у нас. Зазвичай, 5,50 витрачається, у нас – 7,70 і ми зараз укладаємо угоду, якщо у нас перебуває менша кількість затриманих, то ми можемо на них витрачати залишки тих сум і говорити із завідуючою столової, щоб щось їм добавити. Я не думаю, що той роботяга, що іде в забой або кудись в яму – він погано їсть"
Нагадаємо, у середу 13 затриманих у слідчому ізоляторі Комсомольська порізали собі вени. Шістьом хворим надали медичну допомогу. Лікарі констатували, що різані рани передпліччя різної глибини життю затриманих не загрожують. За неофіційною інформацією, поранення були завдані тюбиком від зубної пасти.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль