пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
02.03.2007
джерело: www.civicua.org

У Рівному стартував спільний проект громадських організацій «Центр удосконалення мов»

   

Відгукнувшись на ініціативу Рівненського регіонального Євро-клубу, Рівненський Центр соціального партнерства та Волинський ресурсний центр активно долучилися до започаткування у місті Центру удосконалення мов (ЦУМ) — проекту, що покликаний посилити професійність третього сектору у Рівному.
Як розповіли у Рівненському Центрі соціального партнерства, завдання ЦУМу — надати можливість представникам громадських організацій чи молоді з активною громадською позицією удосконалити володіння англійською, німецькою, польською та французькою мовами. Адже нерідко незнання хоча б однієї іноземної мови перешкоджає розвитку організації і гальмує співпрацю з іноземними партнерами та донорами, унеможливлює участь у заходах міжнародного рівня.
Згаданий проект стартував з 1 лютого цього року і до кінця місяця триватиме набір учасників, котрі бажають навчаться у ЦУМі. Заняття проводитимуться в поза робочий час у приміщенні Волинського ресурсного центру. Запланована інтенсивність навчання по вивченню кожної мови — 2 рази на тиждень. У якості викладачів сюди залучені іноземці, а також учасники Волонтерської агенції Рівненського ЦСП - студенти-лінгвісти. Основне зусилля в навчанні буде направлене на удосконалення розмовних навичок, а також на вивчення або повторення основ граматики.
Організатори мають надію, що завдяки реалізації проекту "Центр удосконалення мов" перед місцевими громадськими організаціями, котрі є головними чинниками розвитку громадянського суспільства в Україні, відкриються нові обрії та перспективи.

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль