пошук  
версія для друку
Публікації › Бюлетень "Права Людини"200707
13.03.2007 | Олексій Свєтіков

Чи корупціонер сєверодонецький мер?

   

Юристи Луганського відділення КВУ звернулися до начальника УМВС Луганської області із проханням надати правову оцінку діям сєверодонецького міського голови, що доручив представляти свої інтереси в суді працівнику виконкому. Зрозуміло, що в робочий час і з оплатою за рахунок міського бюджету.

Мова йде про участь виконкомівського юриста в судовій справі за позовом про захист честі й гідності, що подав до Володимира Грицишина  депутат сєверодонецької міської ради Сергій Гуленко у зв’язку з тим, що мер обізвав його «міським дурачком».

У ЛОВ КВУ вважають необґрунтованим думку юристів виконкому про те, що мер образив депутата в порядку виконання службових повноважень. А тому доручення градоначальника юристові ради надавати йому юридичні послуги за кошти платників податків вважають корупційною дією.  На думку КВУ, у Гуленко в цьому випадку більше прав на одержання такої допомоги, ніж у мера. Оскільки це депутат постраждав під час виконання своїх депутатських обов’язків на сесії.

Нагадаємо, що 3 вересня 2005 року, у той час як Сергій Гуленко ставив запитання одному з доповідачів, Володимир Грицишин сказав присутнім на сесії нардепам від СПУ: «Не звертайте увагу. Це наш міський дурачок. Комуніст». Місцева телекомпанія вела репортаж із сесійної зали, тож ці слова були озвучені на все місто. Рубіжанський міський суд відмовив Сергію Гуленко в позові про захист честі й гідності, але апеляційний суд Луганської області це рішення скасував і направив справу на повторний розгляд. Інтереси Володимира Грицишина представляє в суді головний фахівець юрвідділу сєверодонецької міської ради (колишній суддя) Тетяна Ковальова.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль