пошук  
версія для друку
20.03.2007
джерело: www.zik.com.ua

Євген Захаров: Є підстави припускати, що правоохоронні органи виконують політичне замовлення щодо Луценка

   

«У всій цій справі Луценка є багато незрозумілих речей. Виглядає на те, що органи МВС використовуються у політичних цілях», – повідомив ЗІКу сьогодні, 20 березня, відомий в Україні правозахисник (недавній конкурент Ніни Карпачової на посаду Уповноваженого з прав людини у Верховній Раді) Євген Захаров.
За його словами, те, що представники Генпрокуратури не показали Юрію Луценку ордер на обшук квартири, є порушенням закону: «За моєю інформацією, Луценку обіцяли показати ордер на обшук лише у приміщенні Генпрокуратури».
Також не зрозумілим є, на думку Захарова, те, в якій якості Луценка викликають на допит в Генпрокуратуру: «Йому зразу повинні були пояснити це. Дуже дивно, чому цього не зробили».
«Взагалі, вважаю, що наявність чи відсутність у Луценка ізраїльського громадянства не може бути предметом кримінальної справи. Те саме стосується іменної зброї, яку нібито видавав Луценко. Спочатку треба було провести службове розслідування в МВС, а вже потім порушувати кримінальну справу. Все це дає підстави припускати, що правоохоронні органи виконують політичне замовлення», – зазначив Євген Захаров.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль