пошук  
версія для друку
22.03.2007
джерело: www.radiosvoboda.org

Чому закрили телепрограму «Толока»?

   

Віце-спікер парламенту не бачить законних підстав для закриття програми «Толока»Микола Томенко має намір ініціювати розгляд цього питання у Верховній Раді: «Я думаю, Комітет з питань свободи слова та інформації запросить керівництво Першого національного. Ідеально, щоб це питання було розглянуто сьогодні. І я буду ініціювати, щоб Комітет інформував Верховну Раду з цього питання».

Автор і ведучий «Толоки» Віктор Павлюк вважає, що закриття його програми – це прояв цензури. Каже, що раніше зауважень ані до нього, ані до його колективу не було.

Телепрограму «Толока» закрили через низьку якість, що не відповідає стандартам Національної телекомпанії України, заявляє НТКУ

«Низькі рейтинги, недосконала українська мова ведучого, упередженість деяких програм — це серйозні недоліки проекту, про які неодноразово йшлося на сторінках вітчизняних ЗМІ», — мовиться в повідомленні прес-служби НТКУ.

Президент Віктор Ющенко сумнівається, що закриття програми можна назвати цензурою.

Він послався на позицію Національної телекомпанії, що жодного тиску на неї з метою закрити передачу чи жодних вказівок зробити це не було. За цією інформацією, яку навів Президент, один із випусків програми був «сфальсифікований».

Раніше повідомляли, що під час останнього випуску «Толоки», який вийшов в ефір, був заблокований номер телефону, за яким можна було висловити підтримку діям владної коаліції. У підсумку за результатами телефонного опитування підтримка дій опозиції виявилася вп’ятеро більшою.

Як сказав Ющенко, виходячи з інформації НТКУ, закриття програми можна назвати правильним вчинком.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль