пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
23.03.2007 | Юрій Чумак

У довідник «Віче» – із перекошеним обличчям

   

Нещодавно політична партія «Віче», що має свою невеличку фракцію у Харківській міській раді, випустила Довідник депутата», який має й іншу більш розгорнуту назву: «Збірник рішень та інших нормативних актів Харківської обласної ради з організаційних питань». Наклад – 200 примірників, відповідальний за випуск Тітов М.І. (член фракції «Віче» в Харківській облраді).

Довідник представляє інтерес як для самих депутатів, так і для всіх осіб, що цікавляться харківською регіональною політикою. І все було б добре, аби не одне «але»: до збірнику «рішень та інших нормативних актів» укладачі довіднику чомусь запроторили й «Склад депутатського корпусу Харківської обласної ради V скликання» із контактними телефонами депутатів та їх фотографіями з якимись витягнутими перекривленими обличчями. За словами деяких депутатів, невідомо де ці «увічні» фотокартки взяли представники «Віче», до того ж, згоди на розміщення телефонів ніхто не надавав.

Депутати облради займають різні посади – є серед них і державні службовці, і керівники підприємств та організацій, але ж є й тимчасово не працюючі та пенсіонери, яких назвати публічними особами дуже важко. Тому, на мою думку, таке вільне поводження з їх правом на приватність є необґрунтованим.

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль