пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
23.03.2007 | Георгій Кобзар

«Еротичний» скандал у харківській приватній гімназії

   

В газеті «Комерсант-Україна» опубліковано матеріал про те, що учні середніх класів цієї гімназії знімали порно-фільми прямо в навчальних класах.

Повідомляється, що протягом двох місяців учні шостих – восьмих класів харківського навчального комплексу «Вересень» закривалися в класі й улаштовували ігри, під час яких роздягалися й зображували відверті еротичні сцени. Усе це школярі знімали на камери своїх мобільних телефонів. Батьки довідалися про ці розваги, виявивши відеозапис.

Крім цього «Комерсантом» була озвучена й версія керівництва школи – на записі знято, як переодягається шестикласниця, ніяких еротичних «ігрищ» не було, і все відео вже знищене.

У школі із приводу газетного скандалу ніяких коментарів не дають – охорона нікого не пускає на територію навчального комплексу, стверджуючи, що керівництво гімназії відсутнє. Харківські чиновники, посилаючись на зайнятість, поки що уникають коментарів.

На харківських форумах в Інтернеті вже з’явилася інформація про те, що в школі вчиться одна не зовсім адекватна в розумовому плані дівчинка, от хлопчики над нею жартували, і ця бідолаха станцювала для них стриптиз. Хлопчики цей сюжет записали на мобільний телефон. Мовляв, от і весь інцидент, «так що ніяких зйомок порно не було».

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль