пошук  
версія для друку
26.03.2007

Демонстрантів у Мінську розігнали водометами

   

Акція білоруської опозиції, яка проводилася в неділю в Мінську в рамках Дня Волі, закінчилася розгоном і затриманням її учасників.

Як передає «Эхо Москвы», затримано близько 30 осіб, вони перебувають в різних відділеннях міліції міста.

За даними радіостанції, близько 700 осіб, які не розійшлися після мітингу біля Академії наук, попрямували колоною у бік Національної бібліотеки, де в цей час відбувалися санкціоновані властями народні гуляння з естрадним концертом. При наближенні демонстрантів офіційний концерт був згорнутий, а учасників опозиційної акції розігнали струменями води.

Напередодні акції правоохоронними органами Білорусі було затримано кілька десятків опозиціонерів. Загальна кількість затриманих на сьогоднішні становить близько сотні людей.

За даними кореспондентів Радіо Свобода у маніфестації у неділю взяли учать близько 5 тисяч осіб. Серед опозиціонерів, які прийшли на демонстрацію, зокрема лідери опозиції Альяксандр Мілінкевич і Анатоль Лебедько..

Учасники мітингу закликали владу розпочати демократичні перетворення в Білорусі і вимагали звільнити всіх активістів опозиції, яких затримали правоохоронні органи.

За матеріалами www.unian.net  і  www.radiosvoboda.org

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори