пошук  
версія для друку
17.04.2007
джерело: www.pravda.com.ua

Російський журналіст просить не вірити російським ЗМІ

   

Відомий російський журналіст Євген Кисельов закликає українських громадян не довіряти російським ЗМІ.
Про це Кисельов заявив у газеті "Дело" у вівторок.
"Те, що говорять у Москві всякі антиукраїнські "крикливиці", до реальності ніякого відношення не має", - заявив він.
"Я закликаю українців, що дивляться державні російські телеканали або читають про урядові московські газети, просто не реагувати і не приймати усе, що в них говориться або пишеться, близько до серця, тому що це ніякого відношення до реальності не має", - заявив Кисельов.
Він також відзначив, що "це не має ніякого відношення до того, що нормальні люди в Москві й інших містах Росії думають про те, що відбувається в Україні".
"Нормальні люди вам заздрять, тому що нормальне політичне життя має бути саме таким. Так, можливо, Ющенко виявився в складній ситуації, можливо, він у чомусь помилився, можливо, він у чомусь не правий. Але це політика", - відзначив Кисельов.
Він також висловив переконання, що в Україні йде "гостра політична боротьба", яка не виходить за рамки політичного конфлікту.  "Я не вірю у твердження якихось гарячих голів тут, у Москві, що ця ситуація може вилитися в кровопролиття, зіткнення, катаклізми. Думаю, що криза розв’яжеться, але розв’яжеться мирним політичним шляхом і чесно", – заявив він.
Кисельов також відзначив, що "із заздрістю" дивиться на те, "як працюють українські журналісти і ЗМІ". "В Україні справжнє живе політичне життя, боротьба, справжня вільна журналістика", - заявив Кисельов.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль