пошук  
версія для друку
16.05.2007 | Георгій Кобзар

Депутат чекає на відповідь від Добкіна в суді

   

Депутат Харківської міської ради Андрій Руденко (фракція партії «Народний союз Наша Україна» (НСНУ) подав у Київський районний суд Харкова позов до представників міської влади на неналежну організацію роботи з депутатськими зверненнями.

Відповідачами за позовом виступають харківський міський голова Михайло Добкін і секретар міської ради Геннадій Кернес.

Сергій Крижаный – помічник депутата – повідомив, що Андрій Руденко не зміг одержати відповіді по суті на значну частину своїх звертань до міського голови. Крім того, більшість тих відповідей, що таки були надані, були підписані не мером, а секретарем міської ради.

«Руденко на одній з останніх сесій відзначив, що, можливо, йому варто буде звертатися до Кернеса, і тоді відповіді буде давати мер», – іронічно підкреслив помічник депутата.

З огляду на той вплив, що має пан Кернес у міській владі (його у Харкові навіть називають не просто секретар, а «генеральний секретар» міської ради), цілком зрозуміло, чому саме він підписує листи від імені міського голови.

Не зрозуміло тільки, чому Харківський міськвиконком не спромігся надати відповіді на звернення від депутата ради, тим більше – опозиційного, з огляду на те, що опозиція завжди користується нагодою вказати на недоробки з боку влади. Характерно, що останнім часом одночасно збільшується і кількісний склад виконавчого апарату ради, і скарги на його (без)діяльність.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль