пошук  
версія для друку
25.05.2007
джерело: www.gazeta.ru

Каспаров подав на Росію до суду. Страсбурзького

   

Адвокат лідера Об’єднаного цивільного фронту Гарі Каспарова, затриманого в Москві під час «Маршу незгодних», подала скаргу до Європейського суду з прав людини за порушення свободи висловлювання думки. Про це повідомила адвокат Карина Москаленко, що представляє інтереси Каспарова.

«Скарга тільки що зареєстрована. У ній ми вказуємо, що порушені ряд статей Європейської конвенції з прав людини», - сказала Москаленко.

За її словами, до скарги приєдналися ще десять чоловік. Вона припускає, що, швидше за все, таких людей буде ще більше. На думку захисниці, була порушена стаття 6 (право на справедливий судовий розгляд), стаття 10 (свобода висловлювання думки), стаття 11 (свобода зборів і об’єднань), стаття 18 (межі використання обмежень відносно прав).

Міліціонери затримали Каспарова вдень 14 квітня на мітингу в центрі Москви. Відносно нього було збуджено адміністративне виробництво по статті 20.2 КоАП (порушення порядку організації або проведення зборів, мітингу, демонстрації, ходу або пікетування).

Суд стягнув з Каспарова одну тисячу рублів за вигуки антиурядових гасел.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори