пошук  
версія для друку
28.05.2007
джерело: www.telekritika.kiev.ua

Генеральна прокуратура звинувачує 5 канал в упередженому висвітленні її діяльності... через Володимира Ар’єва?

   

За повідомленням «5-го каналу», прес-секретар звільненого указом Президента з посади генпрокурора Святослава Піскуна Олена Рубцова зачитала кореспондентам «5-го каналу» заяву, у якій звинуватила канал в упередженому висвітленні діяльності Генпрокуратури/

«Останнім часом журналісти 5 каналу суб’єктивно і упереджено висвітлюють події і факти, які стосуються роботи Генеральної прокуратури України і генерального прокурора Святослава Піскуна зокрема»,  - йдеться в заяві.

Прес-служба Генеральної прокуратури пов’язує таку позицію 5 каналу з розслідуванням кримінальної справи стосовно контрабанди наркотиків через кордони Німеччини, Польщі й України по відношенню до «двох громадян України, які співпрацюють з 5 каналом». Справа порушена правоохоронними органами Республіки Польща і розслідується прокуратурою міста Києва.

Прес-служба закликала керівництво 5 каналу дотримуватися стандартів журналістської етики й утриматися від морального тиску на органи прокуратури.

У заяві наголошується, що Генеральним прокурором України є Святослав Піскун.

Тим часом, сайт 5 каналу повідомляє, що Володимир Ар’єв – головний продюсер ПЦ «Закрита Зона» - у понеділок планує звернутись до виконувача обов’язків Генпрокурора Віктора Шемчука. Він наполяє на проведенні службового розслідування та правовій оцінці дій працівників Генпрокуратури за поширення неправдивої інформації щодо нього та 5 каналу зокрема. Журналіст спростовує звинувачення у контрабанді наркотиків і пов’язує такі закиди з професійною діяльністю. «Я вважаю це як використання посадовими особами Генпрокуратури інформації, чи даних в особистих цілях з метою тиску на журналістів» - сказав Володимир Ар’єв.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль