пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
29.05.2007
джерело: www.pravda.com.ua

Після закінчення кризи Карпачова додумалась до гарячої лінії

   

При уповноваженому з прав людини відкрито цілодобову "гарячу" лінію для попередження порушення конституційних прав громадян і в тому числі військовослужбовців.

Про це повідомляє прес-служба омбудсмана Ніни Карпачової.

"В умовах загострення політико-правової кризи в країні до уповноваженого з прав людини надходять звернення щодо можливої загрози конституційним правам громадян", - йдеться у повідомленні.

"З метою посилення парламентського контролю за дотриманням конституційних прав громадян, відповідно до статі 101 Конституції та закону "Про демократичний цивільний контроль над воєнною організацією і правоохоронними органами держави", працює "гаряча лінія" українського омбудсмана".

"Громадяни України, у тому числі і військовослужбовці, у разі порушення їхніх конституційних прав або виникнення загрози такого порушення, можуть звертатися до уповноваженого з прав людини на "гарячу лінію", яка працює цілодобово, за телефоном 253-75-89 або 253-80-04", - додає прес-служба.

Як відомо, омбудсман почала розгляд питання порушення прав школярів під час масового їх вивозу на Майдан для участі у мітингах лише через кілька днів після того, як ця інформація неодноразово була висвітлена телеканалами.

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль