пошук  
версія для друку
30.05.2007
джерело: www.maidan.org.ua

У Харкові чиниться тиск на депутатів - нашоукраїнців

   

Заява Харківської міської організації «Народний Союз Наша Україна»

«Про тиск на депутатів - нашоукраїнців м. Харкова»

Харківська міська організація «Наша Україна» висловлює своє обурення з приводу безпрецедентного політичного тиску на депутатів-нашоукраїнців м. Харкова. Нещодавно відбулося два зухвалих випадки, які, на нашу думку, потребують рішучого засудження та реакції з боку центрального партійного керівництва. 23 травня головного лікаря поліклініки № 6 О. Дяків, яка є депутатом Московської районної ради м. Харкова від «Нашої України», було терміново викликано до секретаря Харківської міської ради Г. Кернеса. Міський чиновник у присутності начальника управління охорони здоров’я Харківської міської ради Ю. Сороколата ультимативно почав вимагати у О. Дяків зречення своїх політичних переконань, заявляючи, що «всі помаранчеві – хворі люди, і тому не можуть займати керівних посад». Після відмови Ольги Олексіївни Дяків виконати вимоги секретаря міськради, ним було доручено начальнику охорони здоров’я Харківської міської ради Ю.Сороколату створити комісію «з метою збору фактів щодо несумісності О.Дяків займаній посаді». Таким чином, намагаючись будь-як вплинути на політичні переконання О.Дяків, чиновник погрожує почати адміністративний тиск на успішного керівника медичного закладу, жінку, яка 30 років віддала служінню медицині, з яких 20 – на посаді головного лікаря одного з найбільших в Україні поліклінічних закладів.

Інший випадок стався ранком 28 травня, коли невідомі облили бензином та підпалили кіоск, в якому ведеться торгівля хлібобулочними виробами ЗАТ «Хлібозавод «Салтівський», головою правління якого є голова фракції «Народний Союз Наша Україна» в Харківській міській раді А. Руденко. На цей час в кіоску знаходився реалізатор, якому пощастило уникнути ушкоджень. Це вже не перша спроба розправи з підприємцями, що торгують продукцією саме цього хлібокомбінату. Раніше неодноразово керівництво міста погрожувало прибрати їх, користуючись будь-якими приводами.

Харківська міська організація НСНУ розцінює факт зухвалих погроз з боку секретаря міськради Г.Кернеса на адресу О.Дяків та підпал торговельної точки, що торгує хлібом ЗАТ «Хлібозавод «Салтівський», як чергові спроби політичної розправи над опозиційними депутатами, що не припиняється з моменту приходу до влади нового керівництва міста.

Харківська міська організація «Наша Україна» заявляє, що буде всіма силами протистояти проти утисків та провокацій щодо членів партії, які відстоюють права та свободи харків’ян, незалежно від політичних переконань.

 

ПРЕС-СЛУЖБА

Харківської регіональної організації

Політичної партії

Народний Союз "Наша Україна"

 

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори