пошук  
версія для друку
31.05.2007
джерело: www.zik.com.ua

Закарпатці найбільш готові до боротьби із корупцією

   

Майже 64% закарпатців готові боротися із корупцією, що у двічі перевищує середній показник по Україні. До прикладу, Волинська область готова боротися з корупцією на 51,8%, а Івано-Франківська – на 47,8. Про це сьогодні, 31 травня, під час прес-конференції Ужгородського прес-клубу повідомила заступник директора проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна» Любов Паливода.
Як зазначила пані Паливода, Україна – одна із країні з високим рівнем корупції, але корупція – це явище, яке є у всіх країнах і в різних проявах. «Нещодавно я повернулася із США, коли там розповідала, що займаюся боротьбою із корупцією в Україні, — мені відповідали: «Коли подолаєте корупцію в Україні, — приїздіть до нас», — розповіла заступник директора проекту протидії корупції в Україні. Вона також підмітила, що нетерпимість населення до корупції зростаю з віком, з освітою і з доходами.
Більшість із понад 10 тисяч опитуваних українців розповіли, що вирішення питання корупції бачать у знятті депутатської недоторканості і посиленні кримінальної відповідальності за дії пов’язані із хабарництвом.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль