пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
07.06.2007
Захист від дискримінації
джерело: www.zik.com.ua

Рівненський обласний Центр соціальної адаптації дітей з особливими потребами «Пагінець» отримав нове приміщення

   

У Рівному на базі колишнього дошкільного інтернату, що по вулиці Олени Теліги, 55 функціонуватиме Рівненський обласний Центр ранньої педагогічної реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами «Пагінець». Як повідомив начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому Віталій Новак наказ про передачу «Пагінцю» цього приміщення поки що ще не підписаний, однак, за словами головного освітянина Рівного з 1 вересня на навчання там навчатимуться мінімум чотири групи.

Особливістю діяльності центру є виховання дітей з особливими потребами у групах разом з дітьми загального розвитку, в рамках спільної українсько-канадської програми. Вихованням та навчанням дітей з особливими потребами, з хворобами Дауна, малюків, які потрапили у ДТП тут займаються з раннього дитячого віку. На думку фахівців, саме така система дозволить виховати у дітей загального розвитку повагу та любов до дітей з особливим потребами. А останнім дозволить з самого народження адаптуватися до суспільства.

Донедавна Центр поділяв площі з одним із дитячих садочків міста. Відтепер він матиме власне приміщення, де буде охоплено вихованням близько 200 дітей
Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X




забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль