пошук  
версія для друку
07.06.2007 | Георгій Кобзар

Мін’юст створює Реєстр друкованих ЗМІ та інформагентств

   

Міністерство юстиції України розпочало практичну реалізацію робіт зі створення Реєстру друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств.

Як повідомляє прес-служба Міністерства, наразі до переліку внесені друковані ЗМІ, зареєстровані протягом поточного року. По мірі наповнення будуть також виставлятися засоби масової інформації, зареєстровані у попередні роки. Згодом складений перелік ляже в основу електронного реєстру друкованих ЗМІ та інформаційних агентств.

На сайті Міністерства юстиції України вже відкрито спеціальну рубрику-банер, в якій поступово буде оприлюднено перелік всіх друкованих засобів масової інформації, які зареєстровано в Україні. Перелік включатиме в себе відомості про назву друкованого видання, серію та номер свідоцтва, дату реєстрації та засновника видання.

За інформацією прес-служби Мін’юсту, на сьогодні в Україні нараховується понад 23 тис. друкованих ЗМІ та інформагентств. Концентрація друкованих засобів масової інформації в країні складає приблизно 1 видання на кожні 2 тис. населення всіх вікових категорій, включаючи дітей.

Найбільш поширена в Україні специфіка друкованих видань – це загальнополітичні та рекламні. Крім того, загалом до 30 відсотків від усіх друкованих видань за цільовим призначенням є навчальні, економічні, релігійні, для дітей, спортивні, для молоді, юридичні, медичні, туристичні та екологічні, а також видання для жінок та еротичні.

 

Рекомендувати цей матеріал
X




забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль