пошук  
версія для друку
13.06.2007
джерело: www.pravda.com.ua

Україна потрапила до списку країн із значною кількістю жертв торгівлі людьми

   

Україна потрапила до списку країн із значною кількістю жертв торгівлі людьми і невідповідністю вимогам ліквідації тяжких форм такої торгівлі.

Про це йдеться у щорічній доповіді про торгівлю людьми в країнах усього світу, що підготував Держдепартамент США на вимогу конгресу.

Метою таких доповідей є стимулювання до дій і створення партнерських зв’язків по всьому світу у боротьбі проти работоргівлі наших часів.
"Як і в попередні роки, ця доповідь відносить Україну до числа країн із значною кількістю жертв торгівлі", - зазначається у повідомленні прес-служби посольства США.

У доповіді йдеться про те, що "у 2006 році прикордонна служба України закрила дев’ять каналів для переправи людей, запобігла продажу 43 жінок і затримала 29 торговців".
Однак, доповідь також вказує, що Україна не змогла надати доказів, що вона збільшує свої зусилля в напрямку відповідності стандартам протидії торгівлі людьми, особливо у галузі захисту жертв і покарання засуджених торговців.

Наприклад, з 86 торговців, які були обвинувачені і засуджені у 2006 році, 47 отримали лише умовне покарання.
В результаті Україну віднесено до групи країн, які потребують особливої уваги у зв’язку із недостатніми зусиллями у боротьбі проти торгівлі людьми.

Як тільки зусилля України в цьому напрямку зростуть, її буде пересунуто у категорію, вищу за цю групу. Якщо Україна не збільшить свої зусилля, то згідно законодавства США це може негативно відбитися на американській допомозі Україні, зазначається у повідомленні.
Посольство США зараз працює з урядом України в напрямку боротьби із торгівлею людьми: "Ми готові допомогти Україні збільшити зусилля, щоб відповідати стандартам у цій галузі".

 

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль