пошук  
версія для друку
27.06.2007
джерело: www.imi.org.ua

Київська незалежна Медіа-профспілка вимагає результатів розслідування у справі Калашникова

   

Київська незалежна Медіа-профспілка має намір пікетувати з’їзд Партії регіонів з вимогою виключити з партії і не допустити попадання в нові виборчі списки ПР депутата, що побив рік тому знімальну групу СТБ, що знімала акцію регіоналів біля парламенту. Питання про безкарність цього депутата також розглядатиметься на з’їзді профспілки 28 червня. .За інформацією керівника профспілки Михайлини Скорик, її поїздки по країні показують, що журналісти не забули факт побиття знімальної групи СТБ, в якому брав участь і депутат від Партії регіонів. Вони обурені відсутністю належної дієвої реакції на це самої партії і вимагають адекватних дій журналістського співтовариства.

На з’їзді 28 червня розглядатимуться різні варіанти дій профспілки у зв’язку з безкарністю депутата, від інформаційної блокади ПР до пікетування її з’їзду.

12 липня виконається рік з дня, коли біля Верховної Ради України була побита знімальна група телеканалу СТБ, що знімала акцію на підтримку ПР. В побитті журналістів брав участь народний депутат від Партії регіонів. Після цього, керівники ПР неодноразово заявляли про намір покарати депутата, виключивши його з фракції і з партії, проте до цих пір не виконали своєї обіцянки.

Цензор

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори