пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
05.07.2007
Права дітей
джерело: www.5tv.com.ua

Будівництво шкіл для ВІЛ-інфікованих дітей на межі зриву

   

Два навчальні заклади для ВІЛ-інфікованих дітей у Києві можуть так і не з’явитися. Початок будівництва затягує Міністерство фінансів - переконують київські чиновники.

Необхідні для будівництва гроші держава виділила вже давно як субвенції з бюджету. На рахунку Києва вони ще з початку цього року, однак отримати їх місто зможе лише після узгодження з урядовою установою. Навчальні заклади для ВІЛ-позитивних дітей планують звести по обидва боки Дніпра. А поки через їхню відсутність, - ВІЛ-позитивні діти позбавлені можливості навчатися. Їх не хочуть приймати в жоден дитсадок чи школу. Водночас уже на сьогодні на обліку міста перебуває 425-ть хворих дітей.

Валерій Танцьора, директор Київського міського центру соцслужб для сімей, дітей та молоді: Кошти в розмірі мільйон чотириста тисяч вже знаходяться на рахунку Київської міської держадміністрації, проте є проблема міністерство Фінансів проти того щоб створювати в цьому році два, таких центри. Якщо Мінфін не підтримає цю пропозицію, то гроші просто будуть забрані


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль