пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
07.07.2007
Захист від дискримінації

Міжнародний марафон інвалідів на колясках рушає через Полтаву

   

Найближчими днями через територію України пролягає маршрут Міжнародного марафону "Співдружність" інвалідів на колясках. Стартував він у Пушкінському районі Московської області 28 червня і завершиться 15 липня - в Могильові.
Маршрут марафону: Пушкино, Вязьма, Смоленськ, Брянськ, Суми, Полтава, Кишинів, Одеса й Могильов. 40 учасників з інвалідністю, що мають особисті досягнення в спорті, творчості, інших сферах життя з Росії, України, Білорусі, Молдови, пройдуть цим маршрутом.
У кожному будинку-інтернаті марафонці проведуть для його жителів спортивні змагання, невеликий концерт із участю жителів інтернату, виставку літератури й періодики на інвалідну тематику, бесіду з мешканцями інтернату про їхнє життя та про те, як це життя самим зробити різноманітніше, цікавіше, корисніше (програма буде варіюватися залежно від місцевих умов).
Метою й завданнями марафону є розбудити в людях, що живуть у замкнутих умовах будинків-інтернатів, повагу до себе як до особистості, прагнення активно жити, займатися творчістю й спортом, організовувати громадське життя в інтернатах, збагатити власний мир цікавими подіями, позитивними емоціями.
Залучити місцеві громадські, молодіжні організації до систематичного надання допомоги людям, що живуть в інтернатах. Стимулювати реалізацію державних програм, спрямованих на соціальну реабілітацію й інтеграцію інвалідів.
«Марафон «Співдружність» - це прояв мужності й сили волі, перемога людського духу над будь-якими негодами, і гаряче бажання людей з обмеженими фізичними можливостями бачити СВІТ БЕЗ КОРДОНІВ і без бар’єрів


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль