пошук  
версія для друку
09.08.2007
джерело: www.telekritika.kiev.ua

Голова НСЖУ звернувся до Прем’єр-міністра з відкритим листом

   

Голова Національної спілки журналістів України Ігор Лубченко звернувся до прем’єр-міністра України Віктора Януковича з відкритим листом стосовно перевірок ЗМІ під час виборів. У листі, зокрема, наголошується на необхідності введення мораторію на перевірки ЗМІ під час виборів (як це робилося раніше).

Текст листа поширила прес-служба НСЖУ. Нижче наводимо його текст повністю

Прем’єр-міністру України

В.Ф. Януковичу

Шановний Вікторе Федоровичу!

Під час кампанії з дострокових виборів до тисків на колективи засобів масової інформації додаються ще й погрози перевірок редакцій з боку контролюючих органів.

Як Ви знаєте, щоразу на період аналогічних подій за пропозицією Національної спілки журналістів Верховна Рада України оголошувала мораторій на такі перевірки. У силу нинішніх обставин цього зроблено не було.

Тому від імені Спілки закликаю Вас оголосити такий мораторій постановою Кабінету Міністрів України, зобов’язати керівників центральних органів виконавчої влади і місцевих державних адміністрацій під особисту відповідальність припинитирозпочаті та не розпочинати нові перевірки редакцій засобів масової інформації і підприємств, які займаються випуском і розповсюдженням ЗМІ, аж до остаточного завершення виборів Верховної Ради України шостого скликання.

Переконані, що такий мораторій сприятиме утвердженню свободи слова в Україні, забезпеченню прозорості і об’єктивності виборчого процесу.

З повагою

голова Національної спілки журналістів України

Ігор Лубченко

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль