пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
20.08.2007

Убивці 18-річної чеченки відмовили в достроковому звільненні

   

Суд міста Димитровграда Уляновської області 20 серпня на виїзному засіданні відмовив у задоволенні клопотання адміністрації колонії номер три про умовно-дострокове звільнення колишнього полковника Юрія Буданова.

Судове засідання проходило на території колонії номер три, де, починаючи з 2004 року, Юрій Буданов відбуває покарання за викрадення й убивство молодої чеченки Ельзи Кунгаєвої, скоєне ним улітку 2000 року.

Буданов був заарештований в 2000 році, а 25 липня 2003 року Північно-Кавказький окружний військовий суд визнав його винним і присудив до десяти років позбавлення волі в колонії суворого режиму, позбавивши його також звання полковника, ордена Мужності й права займати певні посади протягом  трьох років.

У 2004 році Юрій Буданов двічі подавав прохання про помилування, що потім сам же відкликав. Крім того, 27 листопада 2006 року в суд було спрямовано перше клопотання про його умовно-дострокове звільнення, однак 26 січня 2007 року Димитровградський міський суд відмовив у його задоволенні

За матеріалами  Lenta.ru

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль