MENU
Гаряча лінія з пошуку зниклих безвісти в Україні
Документування воєнних злочинів в Україні.
Глобальна ініціатива T4P (Трибунал для Путіна) була створена у відповідь на повномасштабну агресію Росії проти України у лютому 2022 року. Учасники ініціативи документують події, у яких є ознаки злочинів згідно з Римським статутом Міжнародного кримінального суду (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини) в усіх регіонах України

Подібні статті

Єдність ЄС та захист свободи в УкраїніУзагальнення нормативних актів щодо державної допомоги жертвам війниПід дулами автоматів‘У змішаному форматі’: росіяни готуються до псевдовиборів на тимчасово окупованих територіяхРосія намагається зробити звичку знищувати життя новою нормою, — Президент УкраїниНюрнберг для Путіна? Дискусія про трибунал агресії щодо УкраїниТисяча трагедій: правова допомога в умовах війни  Звільнення від відбування покарання у зв’язку із тяжкою хворобою — системна проблема, що потребує вирішення‘Ви там є’: ЄСПЛ підтвердив, що у 2014 році Росія окупувала частину Донеччини та Луганщини й відповідає за скоєні там правопорушення17 червня – головне за деньПравозахисники: «курси денацифікації» – воєнний злочин проти цивільного населення на окупованих Росією територіяхГригоренко чи Жуков – чергове судове рішення щодо харківського проспектуІ знову – ЖуковЩо не так із законопроектом про СБУ?Правова кваліфікація вбивства польських громадян у квітні–травні 1940 року як злочину геноцидуКритичний аналіз ст.255 Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за злочини, вчинені «злочинною спільнотою» (станом на 22.07.2020)Злочини на ґрунті ненависті: треба боротися, бо страшноУ Польщі тисячі людей вийшли на мітинги підтримки суддівХарківська міськрада судитиметься з Інститутом національної пам’ятіГригоренка на Жукова змінювати не будуть – суд

В ЄС зростає кількість безробітних молодих людей, і при цьому бракує робочої сили

07.09.2007   
За даними дослідження Європейської Комісії, в країнах ЄСі налічується близько 4,6 мільйонів молодих безробітних (віком від 15 до 24 років).

5 вересня Європейська Комісія опублікувала спеціальне Повідомлення, в якому висвітлила ситуацію з працевлаштуванням молоді в Європейському Союзі та запропонувала шляхи її поліпшення, повідомляє Представництво ЄК в Україні.

За даними дослідження Комісії, в Європі налічується близько 4,6 мільйонів молодих безробітних (віком від 15 до 24 років). У деяких країнах ЄС без роботи нині перебувають близько однієї третини молодих людей. Принаймні один із шістьох молодих європейців завчасно залишає школу, що відбивається на якості їхньої освіти.

Водночас, стверджує Європейська Комісія, економіка ЄС потребує інтенсивнішого залучення молоді до життя суспільства, адже в Європі наявна тенденція до старіння населення.

«Ми маємо розв’язати парадоксальну ситуацію, яка нині існує в ЄС», – прокоментував подію Європейський Комісар з питань зайнятості, соціальних справ та рівних можливостей Владімір Шпідла. «З одного боку, Європейському Союзові в певних секторах бракує робочої сили; з іншого – кількість безробітних молодих людей надто висока і вдвічі перевищує загальний рівень безробіття в ЄС», – додав Комісар.

Для відповіді на нинішні виклики Європейська Комісія пропонує низку ініціатив.

- По-перше, на її думку, більше уваги слід приділити боротьбі із завчасним залишенням школи.

- По-друге, саме на молодь мають орієнтуватися нові стратегії «гнучкої захищеності», які підвищують рівень гнучкості ринку праці в ЄС, водночас гарантуючи право працівника на соціальний захист.

- По-третє, слід заохочувати професійну мобільність молоді; для цієї мети Комісія започаткувала пілотну ініціативу «Твоя перша робота закордоном», спрямовану на полегшення пошуку роботи в іншій країні ЄС.

- Нарешті, Комісія пропонує більшу увагу приділити залученню молоді в процес ухвалення рішень в ЄС, зокрема тих, що стосуються проблем молодих людей.

Нинішнє Повідомлення Комісії ґрунтується на тривалих консультаціях із Форумом європейської молоді. Воно стане основою майбутніх ініціатив європейських інституцій у цій сфері.

Повний текст спеціального Повідомлення ЄК англійською або французькою можна знайти на:

http://europa.eu/rapid/pressReleasesAction.do?reference=IP/07/1281&format=HTML&aged=0&language=EN&guiLanguage=en.

За інформацією «Громадського інформаційно-аналітичного Центру для молоді»

 

 Поділитися