пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
15.09.2007
джерело: www.ukranews.com

ЦВК подала апеляційну скаргу у Вищий адмінсуд

   

Центральна виборча комісія просить Вищий адміністративний суд скасувати зобов’язання окружним адміністративним судом Києва комісії в триденний строк визначити вимоги до заяви про надання права голосування вдома.  Про це журналістам повідомив член ЦВК Михайло Охендовський.

"Сьогодні (14 вересня) ЦВК подала апеляційну скаргу у Вищий адміністративний суд України щодо цієї справи", - сказав Охендовський.

Він пояснив, що Центвиборчком вважає незаконним рішення окружного адміністративного суду Києва від 12 вересня, яким він зобов’язав ЦВК протягом трьох днів виконати постанову цього суду від 20 серпня.

На думку Охендовського, прийнявши рішення 12 вересня в справі, що вже розглядалась, суд фактично ухвалив нове рішення в справі, вказавши строки його виконання.

"Не можна по одній справі приймати два різних рішення", - сказав Охендовський.

12 вересня окружний адміністративний суд Києва зобов’язав ЦВК виконати в триденний строк своє рішення від 20 серпня й тим самим визначити вимоги до заяви виборця, який просить надати йому право голосування вдома.

Як повідомляло агентство, Вищий адмінсуд зобов’язав Центральну виборчу комісію затвердити форму заяви виборця про можливість проголосувати за місцем перебування (вдома).

Раніше ЦВК звернулась у Вищий адмінсуд з апеляційною скаргою, у якій просила скасувати рішення Окружного адміністративного суду Києва, який зобов’язав ЦВК визначити вимоги до заяви виборців про надання права голосування вдома.

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль