пошук  
версія для друку
19.09.2007 | Юрій Чумак

Суд визнав: журналіста газети «От А до Я» звільнили безпідставно

   

Таке рішення прийняв Новокаховський міський суд Херсонської області щодо позивної заяви кореспондента Дмитра Орлова до міжрегіонального друкованого видання.

Служителі Феміди також постановили стягнути з редакції газети «От А до Я» середню заробітну плату за час вимушеного прогулу журналіста.

Нагадаємо, що причиною позову стало звільнення журналіста у березні цього року без попередження й «заднім» числом – «за прогул». Дмитро Орлов працював кореспондентом газети за гонорарною системою оплати труда, яка не примушує бути на робочому місці у строго визначений час, що підтверджується й  редакційною посадовою інструкцією.

Таким чином, судовим рішенням журналіста було поновлено на роботі. Однак, не зважаючи на  резолюцію про негайне поновлення Дмитра Орлова на роботі, засновник газети Тетяна Міщенко проігнорувала судову постанову та заборонила пускати кореспондента до редакції.

Д. Орлов, за підтримки місцевого відділення Незалежної медіа-профспілки, написав заяву до виконавчої служби щодо прийняття заходів для примусового виконання судового рішення.

Боротьба за відстоювання прав журналіста продовжується.

 

Дивись також:

Журналист из Новой Каховки судится с газетой «От А до Я»

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори