пошук  
версія для друку
04.10.2007
джерело: pravda.com.ua

Єврокомісар з прав людини закликає майбутній уряд поліпшити ситуацію з дотриманням прав людини в Україні

   

Комісар Ради Європи з прав людини Томас Хамерберг закликає майбутній уряд поліпшити ситуацію з дотриманням прав людини в Україні.

Про це повідомила прес-служба Ради Європи, передає "Обком" із посиланням на "Українські новини".

Відповідно до повідомлення, у середу Хамерберг представив доповідь по дотриманню прав людини в Україні.

Комісар Ради Європи з прав людини стурбований високим рівнем корупції в правосудді, а також підконтрольністю Генеральної прокуратури влади.

Крім цього, Хамерберг висловив занепокоєння щодо затримок судових розглядів, недостатнього доступу затриманих до адвокатів і поганих санітарних умов у місцях досудового слідства.

Крім цього, комісар стурбований високим рівнем насильства проти жінок, торгівлею людьми і порушенням прав дітей в Україні.

Хамерберг також відзначив соціальну ізольованість людей похилого віку, людей без певного місця проживання і безпритульних дітей.

Комісар Ради Європи з прав людини рекомендує майбутній владі вжити термінових заходів з виправлення недоліків у правосудді, вирішити проблему катувань і поганого поводження з затриманими в місцях досудового слідства.

Він закликає владу забезпечити соціальну інтеграцію для циганів і кримських татар, а також втілити Європейську хартію регіональних мов або мов меншин.

На думку Хамерберга, Україна повинна забезпечити кожній релігійній конфесії відповідний юридичний статус.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль