пошук  
версія для друку
10.10.2007 | Юрій Чумак

Було ваше – стане їхнє?

   

Хто стоїть за рейдерською атакою на кіоски ТОВ «Преса-Харків»?

У Харкові назріває черговий корупційний конфлікт, пов’язаний з непрозорим розподілом землі міською владою та лобіюванням нею інтересів певних комерційних структур.

В інформації, розповсюдженій ТОВ «Преса-Харків» йдеться про надання мерією земельних ділянок у різних частинах міста, що свого часу були виділені цьому товариству, і на яких досі знаходяться його кіоски, іншим підприємницьким структурам.

Зокрема, 4 жовтня 2007 року депутати Харківської міської ради проголосували за те, щоб надати кільком комерційним структурам дозволи на розроблення проектів відведення цих земельних ділянок з метою подальшої передачі їх в оренду. Як видно з рішення, розподілу підлягають 110 земельних ділянок загальною площею 1767 квадратних метрів. Так, дочірнє підприємство «Твоя преса» однойменного ТОВ отримало дозволи на оформлення 36 землевідводів, ТОВ «Восток Прес» – 40, і ТОВ «Преса-Трейд» – 34.

Усі три компанії, – стверджує директор ТОВ «Преса-Харків» Василь Третецький, – мають відношення до «Українського Медіа Холдингу», який впродовж останнього часу активно освоює в Україні ринок дистрибуції періодики. У Харкові УМХ претендує на земельні ділянки, які свого часу були виділені ТОВ «Преса-Харків», і на яких, за задумом мерії, незабаром мають з’явитися нові кіоски з продажу періодики та проїзних квитків.

Нагадаємо, що у власності ТОВ «Преса-Харків» знаходиться більше сотні газетних кіосків у районах міста, через які реалізується близько 60 % ринку преси у Харкові. Більша частина з них передана в оренду іншим підприємцям, завдяки чому в місті створено близько 150 робочих місць.

 

Дивись також:

У Харкові відбувається «зачистка» інформаційного простору

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль