пошук  
версія для друку
12.11.2007
джерело: www.korespondent.net

Закривається Нова газета в Самарі

   

Нова газета в Самарі припинила свою роботу. Головний редактор самарського видання Сергій Курт-Аджиєв говорить, що "останні два місяці ми працювали в критичному режимі, а зараз випускати газету немає можливості".

За його словами, закриття газети пов’язане з майбутніми виборами. Минулого тижня з офісу вилучили останній комп’ютер і всю фінансову документацію. "Мені оголосили, що на мене завели кримінальну справу, взяли підписку про невиїзд", - заявив Курт-Аджиєв.

Він нагадав, що обшуки в офісі за підозрою у використанні неліцензійного програмного забезпечення на редакційних комп’ютерах почалися ще в травні, напередодні Маршу незгодних.

"Усі передплатники до кінця року будуть одержувати Нову газету, але вона буде приходити до них з Москви. У кіосках частково є домовленість, що буде приходити московське видання, - розповів Курт-Аджиєв - У цій ситуації неважливо, як діє влада й правоохоронні органи, ми вирішили, що в нас є зобов’язання перед нашими читачами й передплатниками. Принаймні, до кінця року ці зобов’язання ми будемо виконувати".

Головний редактор додав, що подальша доля співробітників газети ще буде вирішуватися, "кидати їх ніхто не збирається".

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль