пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
20.12.2007
Армія
джерело: www.mil.gov.ua

На Харківщині загинув солдат строкової служби. Ведеться розслідування

   

Незважаючи на заходи, які вживаються керівництвом Міністерства оборони та Збройних Сил України, командирами з’єднань, частин і установ, у військових колективах продовжують мати місце випадки нестатутних взаємовідносин між військовослужбовцями, що призводять до трагічних наслідків.

Так, 19 грудня, на 61-му арсеналі Південного оперативного командування Сухопутних військ ЗС України, що дислокується у м.Лозова Харківської області, внаслідок нестатутних взаємовідносин від отриманої травми помер солдат строкової служби Юрій Сташенко.

Військовою прокуратурою Харківського гарнізону ведеться слідство.

Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗС України генерал армії України Сергій Кириченко для з’ясування причин та обставин загибелі військовослужбовця віддав розпорядження командувачу Сухопутними військами провести службове розслідування трагічного інциденту. На місці події також працює зональний підрозділ Військової служби правопорядку в Збройних Силах України.

На період розслідування від виконання службових обов’язків усунуті командир військової частини, його заступник з гуманітарних питань та начальник штабу.

Керівництво Міністерства оборони та Збройних Сил України висловило глибокі співчуття рідним та близьким загиблого солдата.

Управління Прес-служби МО України

20.12.2007


Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль