пошук  
версія для друку
20.12.2007
джерело: maidan.org.ua

Батьки засуджених пікетують Департамент з питань виконання покарань

   

20 грудня під стінами Департаменту з питань виконання покарань зібралося біля 20 чоловік, серед яких переважна більшість – це батьки засуджених, що утримуються в Ізяслівській виправній колонії № 58. Вони прийшли сьогодні до Департаменту, щоб захистити своїх дітей. На плакатах гасла: «Засуджені – теж люди!», «Гестапівця Хомякова – ГЕТЬ!».

Батьки передали керівництву Департаменту скарги на безчинства ізяслівської адміністрації і вимогу про зняття з посади начальника цієї установи Хомякова.

17 грудня засуджені, що утримуються у 58-й колонії оголосили безстрокове голодування на знак протесту проти жахливих умов утримання, проти свавілля адміністрації колонії, проти жорстокого поводження. (http://www.khpg.org/index.php?id=1197894810).

Усвідомлюючи, що Департамент може застосувати проти голодуючих випробувану тактику – введення спецпідрозділу і масове побиття в‘язнів, засуджені заявили, що акція голодування є мирним, ненасильницьким протестом проти дій адміністрації і не потребує присутності спецпідрозділу на території колонії.

На сьогоднішній день голодують вже біля 200 засуджених.

Під час акції до пікетувальників приєдналися родичі засуджених, які утримуються у інших колоніях. Серед них був Андрій Базик, брата якого на весні цього року жорстоко побили у виправній колонії №1 (Вінницька область), після чого етапом відправили до Рівненської областію. Андрій прийшов на акцію, щоб повідомити про масове побиття людьми у масках засуджених, що утримуються у колонії № 96 (у с. Городище Рівненської області) , яке мало місце 18 грудня о 6 годині ранку. Хлопець стурбований долею свого брата.

Так як до пікетувальників ніхто не вийшов, то з"ясувати обстановку у цих колоніях, чи хоча б почути коментар від керівництва Департаменту, на жаль, не вдалося.
Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль


догори