пошук  
Права Людини в Україні. Інформаційний портал Харківської правозахисної групи
версія для друку
25.12.2007
Вісті з пострадянських країн
джерело: human-rights.unian.net

У Чернігові пройшла школа з прав людини для білоруських активістів

   

21-23 грудня в Чернігові проходила школа «Проведення громадських кампаній та захист прав людини», участь в якій прийняли більше 20 білоруських активістів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомили у Чернігівському громадському комітеті захисту прав людини.

Серед тем, які розглядалися в рамках школи: ситуація з демократією та правами людини в Україні та Білорусі, стратегія та види діяльності неурядових організацій по просуванню громадських інтересів, міжнародні механізми захисту прав людини, дотримання права на мирні зібрання тощо.

У якості викладачів школи виступили Володимир Вайсман – експерт Міжнародної Гельсінської федерації з прав людини, Володимир Чемерис – директор Інституту «Республіка», Володимир Яворський – виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини,  Катерина Тарасова – голова Судової Асоціації України «Фундація сприяння правосуддю».

Як повідомляють організатори, цей захід є наступним етапом у трирічному спільному проекті Чернігівського громадського комітету захисту прав людини та Білоруського Гельсінського Комітету за підтримки Європейської Комісії, який передбачає сприяння розвитку громадянського суспільства в Республіці Білорусь та розвиток співробітництва третього сектору цієї країни з колегами з України.

Рекомендувати цей матеріал
При передруку посилання на khpg.org обов'язкове. Думки і міркування авторів не завжди збігаються з поглядами членів ХПГ
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль