пошук  
версія для друку
11.01.2008
джерело: www.pravda.com.ua

Міністр внутрішніх справ контроює, як утримують Гангана

   

Робоча група МВС України відбула до Вінницької області з метою перевірки дотримання прав затриманого в Україні російського громадянина Михайла Гангана.
Про це повідомляє Департамент зв’язків з громадськістю МВС, посилаючись на відповідне розпорядження міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.
Згідно з ним, 11 січня до Вінницької області відбула група фахівців МВС з метою проведення службової перевірки стану дотримання українського законодавства та міжнародних стандартів щодо гарантування прав Гангана, який нині перебуває під вартою згідно з рішенням Замостянського райсуду міста Вінниці.
До складу робочої групи включено, зокрема, радника міністра внутрішніх справ Катерину Левченко, представників Управління міжнародних зв’язків та Департаменту роботи з персоналом МВС України.
Як відомо, 31 грудня вінницькі міліціонери затримали Гангана, якого Росія оголосила у міжнародний розшук.
Ганган – один з учасників опозиційного владі "Маршу незгодних". Російські опозиціонери просять Україну не видавати його російській владі.
У свою чергу міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що розпочати процедуру екстрадиції Гангана до Росії поки неможливо.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль