пошук  
версія для друку
14.01.2008
джерело: www.dw-world.de

В Україні створюють Фонд безпеки журналістів

   

В Україні діятиме Фонд безпеки журналістів. Його створення ініціює Міжнародна федерація журналістів та медіа-профспілка Швеції. Фонд допомагатиме українським ЗМІ проводити незалежні розслідування резонансних справ, убезпечуючи життя журналістів.

Фонд безпеки журналістів діятиме при Незалежній медіа-профспілці. Там створена робоча група, яка нині працює над розробкою правил роботи, механізмами надання допомоги та принципів фінансової діяльності Фонду.

Голова Незалежної медіа-профспілки Сергій Гузь не виключає, що до фінансування Фонду залучатимуть політиків та бізнесменів. «Це і є складним питанням створення такого фонду в Україні. Щоб з одного боку він міг залучати кошти з різних джерел, а з іншого був абсолютно незалежною організацією».

За словами Сергія Гузя, вже в лютому документи зі створення Фонду безпеки журналісті будуть подані на реєстрацію, а повноцінно він запрацює наприкінці року. Першим внеском до Фонду стануть кошти від продажу посібника «Заручники інформації», який розробили українські та швецькі журналісти.

Рекомендувати цей матеріал
X
забув пароль

реєстрація

X

X

надіслати мені новий пароль